Romantický svícen na Valentýn

Blíží se opět svatý Valentýn. Chystáte valentýnské menu? Hledáte inspiraci na rychlou a originální valentýnskou dekoraci na sváteční stůl? Zde je tip na krásný romantický svícen s živými růžemi. S touto dekorací velmi rychle a jednoduše vytvoříte příjemnou romantickou atmosféru.

Valentýn DIY. Valentýnská dekorace. Svatý valentýn. Svátek zamilovaných. Návod na dekoraci k Valentýnu. Nápady na tvoření k Valentýnu. Tvoření na Valentýna. Nápady na Valentýna. Valentýn inspirace. Dekorace na Valentýna. Dekorace Valentýn. Svíčky na Valentýna. Večeře na Valentýna. Výzdoba na Valentýna. Valentýn DIY. Valentýn tvoření. Valentýn výzdoba. Valentýn ozdoby. Valentýn nápady.  Vyrábění doplňky. Na stůl. Ruční výrobky. Dekorace srdce. DIY tvoření. Návod na tvoření. Vyrobit dekorace. Valentýnské menu. Valentýnský dort. Valentýnská dekorace. Valentýnské dárky. Valentýnské dekorace. Valentýnská večeře.
Romantický svícen

Pánové, skvělý tip pro vás, jak překvapit. A nejen na Valentýna. Tímto romantickým svícnem může kdykoliv překvapit svoji partnerku každý muž.

Vytvořit jej zvládne úplně každý. Tato valentýnská dekorace na sváteční stůl je vyrobena velmi rychle a výrobu zvládnou i úplní začátečníci.

Materiál

  • kytice růží
  • dekorativní miska
  • sklenička na svíčku
  • zahradnické nůžky
  • čajová svíčka
  • voda
Valentýnská dekorace. Valentýn DIY. Svatý valentýn. Svátek zamilovaných. Návod na dekoraci k Valentýnu. Nápady na tvoření k Valentýnu. Tvoření na Valentýna. Nápady na Valentýna. Valentýn inspirace. Dekorace na Valentýna. Dekorace Valentýn. Svíčky na Valentýna. Večeře na Valentýna. Výzdoba na Valentýna. Valentýn DIY. Valentýn tvoření. Valentýn výzdoba. Valentýn ozdoby. Valentýn nápady.  Vyrábění doplňky. Na stůl. Ruční výrobky. Dekorace srdce. DIY tvoření. Návod na tvoření. Vyrobit dekorace. Valentýnské menu. Valentýnský dort. Valentýnská dekorace. Valentýnské dárky. Valentýnské dekorace. Valentýnská večeře.
Materiál na svícen

Video návod

Návod

Nastřiháme si růže. Jejich délku zvolíme podle toho, jak hluboká je naše nádoba. Nastřiháme si růže se stonky dlouhými cca 5 cm.

Připravíme si dekorativní skleněnou misku. Do jejího středu umístíme skleničku na čajovou svíčku. Do misky nalijeme cca 2 cm vody. Květy růží začneme aranžovat po celém obvodě misky. Skládáme jeden květ vedle druhého. Mají-li květy rozdílnou velikost, tak je rovnoměrně střídáme. Je-li třeba dolijeme ještě trochu vody. Zapálíme svíčku a naše romantická dekorace je hotová.

Dekorace na Valentýna. Dekorace Valentýn. Valentýn DIY. Valentýnská dekorace. Svatý valentýn. Svátek zamilovaných. Návod na dekoraci k Valentýnu. Nápady na tvoření k Valentýnu. Tvoření na Valentýna. Nápady na Valentýna. Valentýn inspirace. Svíčky na Valentýna. Večeře na Valentýna. Výzdoba na Valentýna. Na Valentýna DIY. Valentýn tvoření. Valentýn výzdoba. Valentýn ozdoby. Valentýn nápady.  Vyrábění doplňky. Na stůl. Ruční výrobky. Dekorace srdce. DIY tvoření. Návod na tvoření. Vyrobit dekorace. Valentýnské menu. Valentýnský dort. Valentýnská dekorace. Valentýnské dárky. Valentýnské dekorace. Valentýnská večeře.
Svícen s růžemi

Líbí se vám tato dekorace na Valentýn? Prohlédněte si další inspirace, nápady a návody na valentýnské dekorace a tvoření.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru