Rychlý oběd, který připravíte do 15 minut

Rychlý oběd, který za pár minut zvládne uvařit i úplný začátečník. Příprava vám nezabere víc, než patnáct minut. Prohlédněte si následující video recept, kde uvidíte postup, jak si jej připravit.

Rychlý oběd. Rychlý jednoduchý oběd. Jednoduchý oběd. Tuňákové špagety. Tuňákové těstoviny. Tuňák s těstovinami. Tuňák v oleji. Tuňák recept. Těstoviny s tuňákem z konzervy. Co uvařit k obědu. Co jednoduchého k obědu. Rychlý oběd z ničeho. Rychlý oběd co dům dal. Levné a rychlé recepty. Rychlý oběd bez masa. Nevím co k obědu. Těstoviny. Tuňák. Těstoviny s tuňákem. Co dnes uvařit. Hlavní jídlo. Hlavní jídla. Sobotní oběd. Vaření na víkend. Co vařit o víkendu. Rychlý oběd recepty. Rychlé recepty k obědu. Rychlé obědy. 	 Co vařit k obědu rychlé jídla. Rychlé recepty na oběd. Rychlý oběd recept. Co k obědu. Těstoviny rychlý oběd. Těstoviny recept. Recept. Recepty. Domácí recepty. Domácí recept. Zdravé recepty. Rychlý recept. Rychlý recept na těstoviny. Recept na rychlý oběd. Rychlá večeře. Rychlé večeře. Rychlá večeře recepty. Levné recepty. Levné recepty na oběd. Vaření. Levné vaření. Co uvařit k nedělnímu obědu. Když nevíš co uvařit.
Těstoviny s tuňákem

Co uvařit k obědu?

Přemýšlíte, co uvařit k obědu a nemáte čas nebo chuť na dlouhé vaření? Nemusíte se nijak odbývat. To, že uvaříte rychle, neznamená, že se nějak ošidíte. I rychlé vaření může být velmi chutné. Musíte jen vybrat dobré suroviny a správný recept. Pro rychlé vaření jsou skvělé recepty z těstovin. Pokud je máte rádi, máte vyhráno. Můžete je připravovat v různých variantách. Tento způsob vaření je skvělý i pro úplné začátečníky, kteří jej snadno zvládnou. Nesporná výhoda je také v tom, že rychlá příprava jídla je energeticky úsporná.

Jak vařit rychle

Chcete vařit opravdu rychle, chutně a jednoduše? Je to snadné, chce to jen trochu cviku. Oběd potřebujete mít rychle hotový, proto je třeba postupovat systematicky. Hlavní je příprava a pracovní postup. Pokud si vše správně rozvrhnete, neztrácíte při vaření drahocenný čas.

Recept

Recept na těstoviny s tuňákem. Rychlý oběd, který budete mít snadno hotový do patnácti minut. Délka vaření se odvíjí od použitých těstovin. Než se uvaří, bude tuňák hotový a můžete podávat.

Suroviny

  • olivový olej
  • chilli paprička
  • červená cibule
  • tuňák v oleji
  • sůl, pepř
  • petržel naťová
  • těstoviny
  • parmazán na posypání

Video recept

Příprava

Začneme tím, že si dáme vařit vodu na těstoviny. Pokud hodně spěcháme, můžeme si vodu předem uvařit v rychlovarné konvici. Než se nám voda uvaří nakrájíme si chilli papričku, cibuli a nasekáme petrželku.

Těstoviny

Oblíbený druh těstovin nasypeme do vroucí osolené vody. Promícháme je a uvaříme dle pokynů výrobce.

Tuňák

Na mírně rozehřátou pánev nalijeme olivový olej. Přidáme chilli papričku dle chuti a nakrájenou červenou cibuli. Necháme ji zpěnit a několikrát promícháme. Přidáme tuňáka. Osolíme, opepříme a opět lehce promícháme. Zakápneme citrónovou šťávou. Nakonec přidáme nasekanou petrželku a promícháme s uvařenými scezenými těstovinami. Na talíři posypeme nastrouhaným parmazánem. Těstoviny s tuňákem jsou skvělé, jako rychlý oběd či večeře.

Rychlý oběd recepty. Rychlý oběd. Rychlý jednoduchý oběd. Jednoduchý oběd. Tuňákové špagety. Tuňákové těstoviny. Tuňák s těstovinami. Tuňák v oleji. Tuňák recept. Těstoviny s tuňákem z konzervy. Co uvařit k obědu. Co jednoduchého k obědu. Rychlý oběd z ničeho. Rychlý oběd co dům dal. Levné a rychlé recepty. Rychlý oběd bez masa. Nevím co k obědu. Těstoviny. Tuňák. Těstoviny s tuňákem. Co dnes uvařit. Hlavní jídlo. Hlavní jídla. Sobotní oběd. Vaření na víkend. Co vařit o víkendu. Rychlé recepty k obědu. Rychlé obědy. Co vařit k obědu rychlé jídla. Rychlé recepty na oběd. Rychlý oběd recept. Co k obědu. Těstoviny rychlý oběd. Těstoviny recept. Recept. Recepty. Domácí recepty. Domácí recept. Zdravé recepty. Rychlý recept. Rychlý recept na těstoviny. Recept na rychlý oběd. Rychlá večeře. Rychlé večeře. Rychlá večeře recepty. Levné recepty. Levné recepty na oběd. Vaření. Levné vaření. Co uvařit k nedělnímu obědu. Když nevíš co uvařit.
Recept na rychlý oběd

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Ochutnáváte rádi nové recepty? Tvoříte a hledáte inspirace na nové návody? Prohlédněte si a inspirujte se našimi originálními DIY návody a nápady na kreativní tvoření. Na webu najdete inspiraci a návody na tvoření pro všechna roční období. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na věnce, dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si můžete vzory a návody na pletení a háčkování pro začátečníky i pokročilé. Nezapomeňte vyzkoušet a ochutnat naše další oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru