Podzimní dekorace ke vchodovým dveřím

Podzimní dekorace, kterou si můžete snadno a rychle sami vyrobit. Přírodní podzimní dekorace je aranžovaná do terakotové misky. Tato podzimní výzdoba se hodí ke vchodovým dveřím, na terasu i balkon.

Podzimní dekorace rady a nápady. Podzimní dekorace venkovní. Podzimní dekorace DIY. Podzimní dekorace před dům. Podzimní dekorace před domem. Dekorace před vchod. Podzimní dekorace před dveře. Podzimní truhlíky. Podzimní dekorace. Přírodní podzimní dekorace. Dekorace z dýní. Přírodní dekorace. Podzimní výzdoba. Dekorace z přírodnin. Podzimní tvoření. Podzimní dekorace s květinami. Rady a nápady na podzimní dekorace. Podzimní dekorace z vřesu. Podzimní výzdoba inspirace. Co dát do truhlíku na podzim? Podzimní truhlíky s vřesem. Podzimní dekorace s květinami. Podzimní dekorace ke dveřím. Nápady na podzimní dekorace. Dekorace před dveře. Tipy na podzimní dekorace. Inspirace na podzimní dekorace. Návod. DIY návod. Vřes. Dýně. Podzim. Okrasné zelí. Podzimní výzdoba truhlíků. Podzimní truhlíky inspirace. Výroba podzimní dekorace do truhlíků. Podzimní truhlíky foto.
Podzimní výzdoba ke vchodovým dveřím

Hledáte inspiraci a návody na podzimní dekorace? Přichází podzim a s ním podzimní výzdoba a tvoření dekorací. Příroda nám nabízí nepřeberné množství materiálu na podzimní tvoření. V zahradnictví, na své zahradě nebo při podzimních procházkách můžeme najít vše potřebné pro kreativní podzimní tvoření. Připravili jsme pro vás tip, jak osadit dekorativní misku, která se skvěle hodí, jako výzdoba ke vchodovým dveřím, na terasu či balkon. Inspirovat se můžete také dalšími našimi návody na podzimní dekorace a věnce.

Podzimní dekorace

Použitý materiál

  • terakotová miska
  • břečťan
  • vřesy
  • okrasné zelí
  • ozdobná tráva
  • starček
  • dýně
  • březová kůra
  • zemina
  • drobné kamínky (drenáž)

Příprava misky

Na dně misky vytvoříme drenážní vrstvu a přidáme vrstvu zeminy.

Výsadba

Začneme s výsadbou rostlin. Po vyjmutí rostliny z květináče vždy lehce narušíme kořenový bal, lépe pak zakoření. Nejprve zasadíme šlahouny břečťanu a postupně pokračujeme dalšími rostlinami. Zasadíme vřes, ozdobné zelí, dekorativní trávu, starček a nakonec poléhavý vřes.

Zdobení

Podzimní dekoraci v misce skvěle doplní bílá dekorativní dýně, která je posazená na kousku březové kůry. Šlahouny břečťanu obtočíme kolem misky a máme dekoraci hotovou. Barevnou kombinaci volíme podle svého vkusu.

Video návod

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám tato podzimní dekorace? Hledáte inspiraci na věnce a podzimní výzdobu? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady na tvoření po celý rok. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru