Dekorace do bytu, která ozdobí stůl i komodu

Dekorace do bytu, která je jednoduchá a efektní. Máte rádi jarní květiny? Udělejte si radost krásnou originální kyticí. Inspiraci a návod jak nato najdete v následujícím video návodu.

Březové proutí a větvičky

Kde sehnat březové proutí a větvičky? Pokud máme štěstí, můžeme narazit na jarní kácení nebo prořezávky. Proutí i drobné větvičky na výrobu dekorace můžeme snadno najít také pod vysokými břízami. Stačí vyrazit na procházku a dobře se dívat. Větve z vysokých stromů ve větru často odpadávají. Na výrobu dekorace je tam jednoduše sesbíráme.

Návod

Efektní dekorace na stůl, kterou zvládnete snadno sami vyrobit. Stačí si jen připravit potřebný materiál a jarní dekorace do bytu je naaranžovaná za pár minut.

Materiál

  • skleněná nádoba
  • bílé březové klacíky
  • tenké březové větvičky
  • gumička
  • tulipány
  • provázek
  • nůžky

Příprava

Připravíme si skleněnou nádobu, do které budeme dekoraci aranžovat. Použité proutí i klacíky nastříháme na potřebnou velikost. Uzpůsobíme ji velikosti použité nádoby a místu, do kterém budeme dekoraci aranžovat.

Aranžování

Na skleněnou nádobu navlékneme dvě gumičky. Březové klacíky za ně zasuneme a pevně je ovážeme provázkem. Obě gumičky odstřihneme. Do vázy nejprve naaranžujeme tenké březové větvičky a až potom tulipány. Březové větvičky nám tulipány podrží a nemusíme používat žádné další aranžovací pomůcky. Jarní dekorace do bytu s břízou a tulipány se skvěle hodí na stůl i komodu. Využít ji můžeme doma, na chalupě i chatě.

Dekorace do bytu. Inspirace. Přírodní dekorace. Přírodní dekorace do bytu. DIY. Jarní dekorace na stůl. Jarní dekorace na stůl inspirace. Jarní dekorace. Dekorace na stůl. Bytová dekorace. Tulipány. Větve. Větev. Dekorace ze dřeva. Dřevěná dekorace do bytu. Bříza. Dekorace stolu. Dekorace s tulipány. Dekorace z břízy. Dekorace do vázy. Květinová dekorace. Jarní květiny tvoření. DIY návody. Jarní výzdoba. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace domácí výroba. Návod. Video návod. Návody. Kreativní tvoření. DIY návody. Nápady na dekorace z břízy. Boho styl. Dekorace v boho stylu. Boho styl bydlení. Styl boho. Boho styl dekorace.
Dekorace do bytu z břízy a tulipánů

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Líbil se vám tato květinová dekorace do bytu a zajímají vás inspirace a návody na další dekorace a tvoření? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní originální výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru