Zlatý adventní věnec

Zlatý adventní věnec vytvořený na poslední chvíli. Nestihli jste si pořídit klasický adventní věnec? Přinášíme vám inspiraci, jak na to. Zapátrejte ve skříni nebo krabici s ozdobami a určitě něco vymyslíte. Tento moderní věnec je velmi dekorativní a v mžiku hotový. Je vytvořený ve slavnostní zlato bílé barevné kombinaci. Adventní věnce nemusí mít vždy pevný korpus. Můžeme je naaranžovat do zajímavých nádob různých tvarů a velikostí. Záleží na tom jaký styl výzdoby upřednostňujeme. Zda chceme výzdobu zcela tradiční nebo moderní a originální.

Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnec na stůl. Adventní věnec bez chvojí. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec.
Zlatý adventní věnec

Pokud hledáte netradiční adventní věnec na sváteční stůl, je toto skvělá volba. Nemusíte už nic vymýšlet. Stačí najít dekorativní talíř nebo tác, drobné ozdoby, čtyři svíčky a naaranžovat si krásnou adventní dekoraci na sváteční stůl. Zlatá barva navodí v místnosti příjemnou slavnostní atmosféru.

Materiál

  • zlatý talíř
  • adventní svíčky
  • zlatý perličkový řetěz
  • zlaté vánoční ozdoby
  • hvězdičky vyrobené z domácí samotvrdnoucí hmoty
Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec. Adventní věnec jinak. Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnec na stůl. Adventní věnec bez chvojí. Vánoční dekorace tvoření. Pinterest nápady na tvoření. Pinterest vánoční tvoření..
Adventní svíčky rozmístíme na zlatý talíř

Návod

Zlatý adventní věnec je aranžovaný na velkém zlatém talíři.

Nejprve na talíř rozmístíme svíčky. Můžeme je rozmístit klasicky do čtverce, do půlkruhu nebo do středu. Záleží na tom, jaké svíčky máme k dispozici a jaký typ rozmístění svíček se nám líbí. Zda jsou stejně velké, nebo mají každá jinou výšku.

Adventní věnce. Adventní věnce na stůl. Adventní věnec. Adventní věnec jinak.
Jak vyrobit adventní věnec na stůl

My vám na následujících obrázcích nabízíme obě varianty. Můžete si vybrat, která se je pro vás ta pravá.

Adventní věnec na stůl. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní věnec bez chvojí. Advent 2019. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec.
Adventní věnec na stůl

Rozmístíme tedy svíčky a kolem nich nepravidelně ovineme řetěz z drobných perliček. Nakonec prázdná místa vyplníme zlatými vánočními ozdobami.

Advent. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec.  Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec. Adventní věnec jinak.
Adventní věnec na stůl

My jsme ještě navíc na dotvoření adventního svícnu použili sněhobílé hvězdičky vyrobené z domácí samotvrdnoucí hmoty.

Vypadá to složitě, ale ve skutečnosti jsou hvězdičky hotové poměrně rychle. Je to drobnost, kterou mohou vyrobit děti a zapojit se tak do vánočních příprav.

Hmota použitá na výrobu hvězdiček se nazývá studený porcelán a návod na ni najdete zde.

Udělejte si letošní vánoce opravdu hezké. Inspirujte se našimi návody na vánoční ozdoby a dekorace.

Vyzkoušet můžete také naše domácí vánoční recepty. Například vánoční perníčky nebo vánoční linecké cukroví.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru