Výroba náramků z korálků: Návod, jak vyrobit originální náramek

Výroba náramků z korálků a drátků. Návod na tvoření pro malé i velké. Tento zajímavý originální náramek vyrobíme z jemného barevného bižuterního drátku a drobných korálků.

Výroba náramků. Ruční výroba bižuterie a šperků. Výroba bižuterie. Originální dárek. Ruční výroba bižuterie. Náramek z korálků. Korálkové náramky. Tvoření náramků. Háčkování z korálků. Korálkování. Ruční výroba šperků z korálků. Háčkovaný šperk. Výroba bižuterie. Háčkovaný náramek. Výroba náramku. Háčkované šperky. Háčkovaný šperk. Náramky z korálků. Návody na korálkové náramky. Návod na náramek. Korálkové náramky. Kreativní tvoření. DIY návody. Korálky návod. Nápady a inspirace na tvoření.
Výroba náramku

Vybereme si korálky a drátky ve svých oblíbených barvách a můžeme začít. Výrobu náramků zvládnou bez problému začátečníci i děti, které umí uháčkovat řetízek. Snadno si tak vyrobí krásný originální dárek pro maminku, babičku nebo kamarádku.

Materiál a pomůcky

  • tenký (barevný drátek 0,2 – 0,3 mm)
  • korálky
  • háček
  • kleštičky

Výroba náramku

Tentokrát háčkujeme poněkud netradičně z jemného drátku místo běžné příze.

Ruční výroba šperků a bižuterie. Náramek z korálků. Korálkové náramky. Tvoření náramků. Háčkování z korálků. Výroba náramků. Korálkování. Ruční výroba šperků z korálků. Háčkovaný šperk. Výroba bižuterie. Háčkovaný náramek. Výroba náramku. Háčkované šperky. Háčkovaný šperk. Výroba náramků. Náramky z korálků. Návody na korálkové náramky. Návod na náramek. Korálkové náramky. Kreativní tvoření. DIY návody. Korálky návod. Nápady a inspirace na tvoření.
Tvoření z korálků

Na drátek navlékneme větší počet barevných korálků (podle předpokládané délky náramku). Délku volíme podle síly ruky a požadovaného počtu otoček na hotovém náramku.

Korálky navlékneme a drátek zatím neodstřiháváme!

Náramek z korálků. Korálkové náramky. Tvoření náramků. Háčkování z korálků. Výroba náramků. Korálkování. Ruční výroba šperků z korálků. Háčkovaný šperk. Výroba bižuterie. Háčkovaný náramek. Výroba náramku. Háčkované šperky. Háčkovaný šperk. Výroba náramků. Náramky z korálků. Návody na korálkové náramky. Návod na náramek. Korálkové náramky. Kreativní tvoření. DIY návody. Korálky návod. Nápady a inspirace na tvoření.
Háčkování z korálků

Háčkujeme řetízková očka a přiháčkujeme korálky tak, aby vždy zůstal/y uvnitř uháčkovaného očka. Hlídáme si napětí drátku. Do každého řetízkového očka přiháčkujeme jeden nebo dva korálky. 

Háčkování z korálků. Výroba náramků. Korálkování. Ruční výroba šperků z korálků.. Háčkovaný šperk. Výroba bižuterie. Háčkovaný náramek. Výroba náramku. Háčkované šperky. Háčkovaný šperk. Výroba náramků. Náramky z korálků. Návody na korálkové náramky. Návod na náramek. Korálkové náramky. Náramek z korálků. Kreativní tvoření. DIY návody. Korálky návod. Nápady a inspirace na tvoření.
Háčkovaný šperk

Uháčkovaný řetízek lehce vyrovnáme do požadovaného tvaru. Konce spojíme, sháčkujeme napevno. Hotový náramek stočíme a vytvarujeme do finálního tvaru a velikosti. Výroba náramků není nijak složitá a nezabere nám mnoho času. Můžeme si snadno a rychle vyrobit náramky různých barev a velikostí.

Výroba náramků z korálků může být skvělá zábava pro malé tvořilky, které umí uháčkovat řetízek a rády nosí háčkované šperky a korálky nebo mohou
tyto originální šperky z korálků věnovat jako krásný netradiční dárek.

Výroba bižuterie. Háčkovaný náramek. Výroba náramku. Háčkované šperky. Háčkovaný šperk. Výroba náramků. Náramky z korálků. Návody na korálkové náramky. Návod na náramek. Korálkové náramky. Náramek z korálků. Kreativní tvoření. DIY návody. Korálky návod. Nápady a inspirace na tvoření.
Výroba náramků

Video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Na webu najdete další inspirace a návody na výrobu náramků, šperků a bižuterie i vzory a návody na pletení a háčkování.

Hledáte inspiraci a návody na kreativní tvoření? Na webu najdete DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy, či vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru