Výroba náramků z korálků: návod, jak vyrobit originální náramek

Výroba náramků z korálků a drátků. Tento zajímavý originální náramek vyrobíme z jemného barevného bižuterního drátku a drobných korálků. Vybereme si korálky a drátky ve svých oblíbených barvách a můžeme začít. Výrobu náramků zvládnou bez problému začátečníci i děti, které umí uháčkovat řetízek. Snadno si tak vyrobí krásný originální dárek pro maminku, babičku nebo kamarádku.

Výroba náramků. Náramek z korálků. Kreativní tvoření, DIY, návody, nápady, inspirace... Korálkování, výroba náramku. Ruční výroba bižuterie a šperků. Výroba bižuterie. Originální dárek.
Výroba náramků

Materiál a pomůcky:

  • tenký (barevný drátek 0,2 – 0,3 mm)
  • korálky
  • háček
  • kleštičky

Výroba náramku:

Tentokrát háčkujeme poněkud netradičně z jemného drátku namísto bavlnky.

Výroba náramků. Háčkování z korálků. Výroba náramku. Náramek z korálků. Návody na korálkové náramky. Korálkové náramky. Tvoření náramků. Korálkování, Ruční výroba šperků a bižuterie. DIY návody, nápady, inspirace... Háčkovaný náramek. Háčkovaný šperk.
Výroba náramku – navlékneme si korálky

Na drátek navlékneme větší počet barevných korálků (podle předpokládané délky náramku). Délku volíme podle síly ruky a požadovaného počtu otoček na hotovém náramku. Drátek zatím neodstřiháváme!

Výroba náramků. Háčkování z korálků. Výroba náramku. Náramek z korálků. Návody na korálkové náramky. Korálkové náramky. Tvoření náramků. Korálkování, kreativní tvoření šperků a bižuterie. DIY návody. Háčkovaný náramek. Háčkovaný šperk.
Háčkování z korálků – výroba náramku

Háčkujeme řetízková očka a přiháčkujeme korálky tak, aby vždy zůstal/y uvnitř uháčkovaného očka. Hlídáme si napětí drátku. Do každého řetízkového očka přiháčkujeme jeden nebo dva korálky. 

Háčkování z korálků. Výroba náramků. Korálkování, ruční výroba šperků z korálků.. Kreativní tvoření, DIY, návody, nápady, inspirace... Háčkovaný náramek. Háčkovaný šperk.
Háčkování z korálků

Uháčkovaný řetízek lehce vyrovnáme do požadovaného tvaru. Konce spojíme, sháčkujeme napevno. Hotový náramek stočíme a vytvarujeme do finálního tvaru a velikosti. Výroba náramků není nijak složitá a nezabere nám mnoho času. Můžeme si snadno a rychle vyrobit náramky různých barev a velikostí.

Výroba náramků. Náramky z korálků.   Návody na korálkové náramky.  Korálkové náramky. Náramek z korálků. Kreativní tvoření, DIY návody, nápady, inspirace... Výroba bižuterie.
Uháčkovaný náramek

Zde najdete další inspirace a návody na výrobu náramků, šperků a bižuterie.

TIP!


Výroba náramků z korálků může být skvělá zábava pro malé tvořilky, které umí uháčkovat řetízek a rády nosí háčkované šperky a korálky nebo mohou
tyto originální šperky z korálků věnovat jako krásný netradiční dárek.
Facebook komentáře

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru
Kreativní Techniky