Hledáte návody na kreativní tvoření? Vyrobte si krásný originální náhrdelník!

Hledáte návody na kreativní tvoření? Zajímá vás domácí výroba bižuterie? Zde najdete návod na výrobu originálního náhrdelníku. Máme pro vás návod na hedvábný náhrdelník s korálky. Tento originální šperk vyrobený z přírodního hedvábí je velmi elegantní a zároveň velice lehký a příjemný na nošení. Náhrdelník si můžete barevně i velikostně zcela přizpůsobit svým potřebám. Hedvábný stříbrošedý náhrdelník skvěle doplní vaše oblečení.

Návody na kreativní tvoření, kreativní tvoření návody zdarma, Ruční práce. Výroba šperků a bižuterie. DIY návody, nápady, inspirace. Originální náhrdelník, krásný vlastnoručně vyrobený dárek.
Návody na kreativní tvoření – hedvábný náhrdelník

Materiál:

  • hedvábné šňůrky
  • barvy na hedvábí
  • korálky
  • nůžky
  • kovové koncovky
  • 2 kroužky
  • zapínání na karabinku
  • malé kleště
Návody a inspirace na kreativní tvoření. Kreativní tvoření návody zdarma. Kreativní tvoření pro dospělé. Ruční práce. Domácí výroba šperků a bižuterie. DIY návody, nápady, inspirace. Originální náhrdelník, krásný ručně vyrobený dárek.
Potřeby na kreativní tvoření

Návod:

Při výrobě náhrdelníku postupujeme obdobně, jako při tvoření růžového náhrdelníku.

Korálky navlékneme na předem obarvené hedvábné šňůrky (vždy mezera – uzlík – korálek – uzlík – mezera,…). Korálky s šířkou průtahu 1,6 mm.

Návody na tvoření. Návody zdarma. Ruční práce. Návody na tvoření. Ruční práce návody a postupy. Výroba šperků a bižuterie. DIY návody, nápady, inspirace. Originální náhrdelník, krásný ručně vyrobený dárek.
Obarvené šňůrky s navléknutými a navázanými korálky

Navlékneme si příslušný počet šňůrek. Tento náhrdelník je tvořen čtyřmi šňůrkami. Konce sepneme do kovové koncovky. Na ně připevníme kroužky a karabinku.

Návody na tvoření. Kreativní návody zdarma. Kreativní tvoření pro dospělé. Domácí výroba šperků a bižuterie. DIY návody, nápady, inspirace. Ručně vyrobený náhrdelník, krásný ručně vyrobený dárek.
Kovové koncovky

Pokud se vám k oblečení zrovna nehodí náhrdelník, můžete si jej několikrát omotat kolem ruky a použít jej jako náramek.

Pokud chcete mít komplet, můžete si vytvořit soupravu. Stejným způsobem jako náhrdelník, si z kratších šňůrek vyrobíte náramek.

Návody na kreativní tvoření zdarma. Domácí výroba šperků a bižuterie. DIY návody, nápady, inspirace. Originální náhrdelník, krásný ručně vyrobený dárek.
Návody na kreativní tvoření – originální hedvábný náhrdelník

Zde nejdete další návody na kreativní tvoření šperků a bižuterie.

TIP!

Originální hedvábný náhrdelník ve stříbro šedé kombinaci s černými korálky je krásný doplněk pro běžný den i na slavnostní večer.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru