Velikonoční inspirace pro tvoření s dětmi: velikonoční vajíčka

Velikonoční inspirace pro tvoření s dětmi. Jak netradičně s dětmi ozdobit velikonoční vajíčka?Výrobky z krepového papíru bývají u dětí velmi oblíbené a děti je rády vytváří. Proto jsme se rozhodli pro tato netradičně zdobená vajíčka. Děti se mohou při zdobení velikonočních vajíček opravdu “vyřádit”. Tvoření z krepového papíru jim dává mnoho možností, na pestrobarevné zdobení vajíček.

Velikonoční inspirace pro tvoření s dětmi,. Inspirace na velikonoční tvoření s malými dětmi. Výrobky z krepového papíru návody. Velikonoční tvoření s dětmi. Velikonoční tvoření pro děti. Tvoření s malými dětmi. Co dělat s dětmi na velikonoce. Zdobení velikonočních vajíček. Co dělat s dětmi na velikonoce. Velikonoční dekorace domácí výroba,. Nápady na velikonoční dekorace,. Výroba velikonoční dekorace.
Velikonoční inspirace pro tvoření s dětmi – zdobení velikonočních vajíček

Materiál:

  • vyfouknutá vajíčka
  • krepový papír
  • nůžky
  • lepidlo na papír + štětec

Návod:

Velikonoční tvoření. Výrobky z krepového papíru návody. Výrobky z krepového papíru. Tvoření z krepového papíru. Velikonoční tvoření. Tvoření s dětmi.
Inspirace pro tvoření s dětmi – výrobky z krepového papíru
Velikonoční vajíčka. Zdobení velikonočních vajíček.Výrobky z krepového papíru návody. Výrobky z krepového papíru. Tvoření z krepového papíru. Velikonoční tvoření. Tvoření s dětmi. Tvoření s malými dětmi.
Inspirace pro tvoření s dětmi – návody z krepového papíru

Nastříháme si krepový papír na proužky cca 1 cm.

Velikonoční inspirace. Výrobky z krepového papíru. Návody na výrobky z krepového papíru. Velikonoční tvoření z krepového papíru. Velikonoční tvoření s dětmi Velikonoční vajíčka. Zdobení velikonočních vajíček.
Velikonoční inspirace pro tvoření – zdobení vajíček

Z proužků papíru stočíme papírové “provázky.”

Zdobení velikonočních vajíček. Velikonoční dekorace domácí výroba. Nápady na velikonoční dekorace. Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční výzdoba. Výrobky z krepového papíru návody. Tvoření z krepového papíru. Velikonoční tvoření s dětmi. Velikonoční inspirace pro tvoření s dětmi. Nápady na velikonoční tvoření. Velikonoční tvoření pro děti.
Velikonoční inspirace pro tvoření s dětmi – zdobení velikonočních vajíček

Připravenými papírovými provázky zdobíme vajíčko. Postupně jej připravenými různobarevnými provázky rovnoměrně obtáčíme.

Velikonoční vajíčka. Zdobení velikonočních vajíček. Tvoření z krepového papíru. Velikonoční tvoření s dětmi. Velikonoční inspirace pro tvoření s dětmi.
Inspirace na velikonoční tvoření – barevné velikonoční vajíčko
Velikonoční inspirace pro tvoření s dětmi. Velikonoční tvoření s dětmi. Nápady na velikonoční tvoření. Velikonoční tvoření pro děti. Zdobení velikonočních vajíček.
Inspirace pro tvoření s dětmi – vajíčko v jiných barvách.

Děti mohou podobná velikonoční vajíčka vytvořit v mnoha barevných variantách. Malé děti si mohou z vajíček vytvořit třeba krásná žlutá kuřátka. Větší děti zvládnou vajíčka zdobit i jinými, složitějšími dekory.

Tvoření s dětmi je zábavné. Zdobená vajíčka můžeme použít třeba na tvoření velikonoční dekorace v osení.

Facebook komentáře

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!